Hakkımızda

pic_typorgaphy

    550 m2 lik bir kullanım alanına sahip olan okulumuzda;4 sınıf, 1 oyun odası, 1 uyku odası, 1 yemekhane ve 100 m2 lik kiraz ve defne ağaçları arasında bir oyun bahçesi bulunmaktadır.Tüm sınıflarımız gün ışığından maksimum düzeyde yararlanmaktadır.Okulumuzda güvenlik kamera sistemiyle sağlanmaktadır.Ayrıca sınıflarımız temiz,geniş ve ferahtır.
   ’Eğitim çocuğu sevmekle başlar.’ Felsefesiyle bir Türkiye efsanesi olan Köy Enstitüleri eğitim sistemiyle ve çocukların günlük yaşamda teoriyi pratiğe eğlenceli bir biçimde dökmelerini sağlayan Waldorf Eğitim sistemiyle yola çıktık. Amacımız çocuklarımızın kalbine dokunarak, gözlerindeki parıltıyı hissetmek. Bunun için de çocuklarımızın mutlu olabilecekleri ve kendilerini rahatça özgür bir ortamda ifade edebilecekleri, toprağa, yeşile,doğaya dokunabilecekleri ve hissedebilecekleri bir eğitim yaklaşımı hedeflenmektedir.Bir çocuk değil bir gelecek inşa etmek için hemen her alanda fikir sahibi olan ve deneyim edinebilen bir eğitim ortamı oluşturulmaktadır.
   Uzman ve nitelikli öğretmen kadromuzla çocuklarımıza eğlenirken öğrenebileceği, öğrenirken de günlük hayata aktarabileceği bir ortam sunmaktayız.
   Bilim, sanat, kültür ve sosyal alanında başarılı, mutlu ve çağdaş bir gelecek inşa etmek için çocuklarımızla, ailemizle,  psikoloğumuzla el ele vererek ortak bir çaba oluşturuyoruz.